Permanentní make-up

   Microblading je permanentní metoda tetování obočí, kdy se tetují jednotlivé chloupky dle směru růstu přirozeného obočí. Na pohled nerozpoznáte tetovaný chloupek od přirozeného chloupku. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tato metoda je velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí ztónovat.  Výsledný efekt je velmi přirozené obočí.

   Microblading se doporučuje suché a normální pleti. Jelikož je to metoda, kde se neaplikuje pigment hlouběji do kůže, a proto mastná pleť je více problematická pro výdrž pigmentu v povrchu pokožky. Zde je třeba mít na vědomí, že je možná potřeba více korekcí než se dosáhne požadovaného výsledku a z pokožky se během měsíců více „vymývá" pigment než u normální a suché pokožky.

   Obočí se udrží na kůži cca 12 až 24 měsíců. Trvanlivost záleží na typu kůže, imunitě, životním stylu a následné péči. Pocení, slunečnízáření i solárium také ovlivňují jjak se obočí udrží.