Permanentní make-up

   Microblading je permanentní metoda tetování obočí, kdy se tetují jednotlivé chloupky dle směru růstu přirozeného obočí. Na pohled nerozpoznáte tetovaný chloupek od přirozeného chloupku. Rovněž lze opravit tvar obočí a vyrovnat disproporce. Tato metoda je velmi užitečnou pro opravdu přirozený vzhled či pro klientky, které mají své obočí velmi řídké či žádné. Skvělá je ovšem pro každého, kdo potřebuje obočí upravit z tvarového hlediska či chce obočí ztónovat.  Výsledný efekt je velmi přirozené obočí.

   Microblading se doporučuje suché a normální pleti. Jelikož je to metoda, kde se neaplikuje pigment hlouběji do kůže, a proto mastná pleť je více problematická pro výdrž pigmentu v povrchu pokožky. Zde je třeba mít na vědomí, že je možná potřeba více korekcí než se dosáhne požadovaného výsledku a z pokožky se během měsíců více „vymývá" pigment než u normální a suché pokožky.

   Obočí se udrží na kůži cca 12 až 24 měsíců. Trvanlivost záleží na typu kůže, imunitě, životním stylu a následné péči. Pocení, slunečnízáření i solárium také ovlivňují jjak se obočí udrží.

   Vláskování obočí - 5500 Kč

   Pudrové obočí - 4500 Kč

   Korekce obočí - 2500 Kč

   Kombinovaná - 5000 Kč

   Kontura rtů - 3000 Kč

   Akvarel rtů - 4500 Kč

   Oční linky klasická - 3000 Kč

   Pudrové oční linky - 4000 Kč

   Oční linky spodní - 2000 Kč

Při objednání na dvě jakékoliv zóny u nás dostanete slevu 20%.

© Copyright Studio Anahita