Kosmetické služby

Vážené a milé dámy!
   Každá žena má svou zvláštní krásu, na mně je, abych ji zvýraznila. Nabízím všem ženám kompletní kosmetické, vizážistické a maserské služby. Péče o pleť, tvarovaní oboči, ličení, depilace, masáže - relax a krása - vše to najdete u mne v Studiu Anahita.
   Pokud si potřebujete skutečně odpočinout a nechat se hýčkat přírodními bio produkty - našly jste, vážené dámy, ten pravý salon.

Základní ošetření pleti

Základní ošetření provádím v závislosti na typu a aktuálním stavu pleti klientky. Před kosmetickým ošetřením je důležité určit typ pleti, proto vždy provádím dianostiku.

Hloubkově čištění pleti Hydrodermabraze / HydraFacial

Pokud tuto kúru podstupujete pravidelně, bude vaše pleť vyhlížet mladistvě a zdravě.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti.

Hloubkově hydratační ošetření kyselinou hyaluronovou pro regeneraci pleti

Díky luxusnímu ošetření kyselinou hyaluronovou bude vaše pleť dokonale hydratovaná a bez vrásek!

Detoxikační kosmetické ošetření

Trend Edition Skin Detox – detoxikuje a vitalizuje. Řešením problému s hromaděním bunečných zbytků je včasná detoxikace buněk.

Akne

Akné je chronické, zánětlivé onemocnění mazových žláz

Kosmetické ošetření FAIR SKIN

Projasnující kůra proti pigmentovým skvrnám od Janssen Cosmetics. V období stresu, v létě po nadměrném slunění je naše pleť našedlá se sklony k pigmentovým skvrnám.

Zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro pleť 40+

Každá žena by chtěla vypadat skvěle, mít rozzářenou pleť bez vrásek. Právě proto jsem připravila zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro ženy 40+.

Luxusní kosmetické ošetření

Ošetření s pravým zlatem Golden Glow

Každa žena má ráda zlato, perly... Co řeknete, když vám nabídnu limitované ošetření z ryzího zlata a 100% přírodního perlového prášku?!

24K Plátkové zlato pro luxusní ošetření pleti di ANGELO

Zlato se pro své detoxikační a omlazující účinky využívá již tisíce let a my Vám jej přinášíme v nejlepší možné podobě.

Kaviárové ošetření pleti

Luxus z morí. Nejluxusnější ošetření vytvořené k posílení pleti vyčerpané stresem, povětrnostními vlivy, dehydratací a rychlým životním stylem.

Manuální lifting obličeje

Čínská blefaromasáž očního okolí

Péče o pokožku okolo očí by měla být pro každou klientku součástí pravidelné kosmetické péče. Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže

Japonská liftingová masáž obličeje Kobido

Kobido, což v japonštině znamená “stará cesta krásy,” vzešlo z bohaté tradice dalekého východu. Kobido není pouze masáž, ale rituál spojující tisíciletou moudrost s moderní péčí o pokožku.

Manuální lymfatická masáž obličeje

Obličejová lymfodrenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging. Manuální lymfodrenáž má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.

Profesionální dermatologická

přístrojová ošetření

Mikrojehličkování / Microneedling

Kosmetická mezoterapie. Nová metoda obličejového liftingu. Microneedling je nová, elegantní a vysoce účinná terapie ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu.

Přístrojová kosmetické ošetření HydraFacial

Přístrojová kosmetika se stala nezbytnou součástí kosmetické práce. Kosmetické přístroje zvýšují efektivitu a účinnost klasické kosmetické péče a přináší výrazně vyšší efekty.

Sonoforéza

Transport kosmetických látek do hlubších vrstev kůže impulzní zvukovou vlnou. Přístrojová kosmetika se stala nezbytnou součástí kosmetické práce.

Peelingy

Retinolový omlazující peeling

Retinolový peeling nebo žlutý peeling, je účinná metoda omlazení a regenerace pokožky obličeje a dekoltu, je zaměřen na prevenci a začínající projevy stárnutí pokožky.

Enzymatická terapie

Enzymatická terapie. Koktejl krasy pro všechny typy pletí Aktivní složkou PB seruma jsou enzymy, které se zaměřují na konkrétní tkáně a řeší efektivně různé typy problémů.

BioRepeelCL3

Biostimulační a Revitalizační Peeling BioRepeelCL3 je inovativní dvoufázový prostředek s biostimulačním, revitalizačním a peelingovým účinkem. Jedná se o účinný způsob boje s prvními příznaky stárnutí pleti.

Peeling s AHA / BHA kyselinami

Přidej další podrobnosti o tomto produktu, jako jsou výhody, vzhled, součásti nebo schopnosti