KOSMETICKÉ SLUŽBY

Vážené a milé dámy!

   Každá žena má svou zvláštní krásu, na mně je, abych ji zvýraznila. Nabízím všem ženám kompletní kosmetické, vizážistické a maserské služby. Péče o pleť, tvarovaní oboči, ličení, depilace, masáže - relax a krása - vše to najdete u mne v Studiu Anahita.
   Pokud si potřebujete skutečně odpočinout a nechat se hýčkat přírodními bio produkty - našly jste, vážené dámy, ten pravý salon.

Základní ošetření pleti Janssen Cosmetics

   Základní ošetření provádím v závislosti na typu a aktuálním stavu pleti klientky.
   Před kosmetickým ošetřením je důležité určit typ pleti, proto vždy provádím dianostiku. Na základě analýzy pak volím ošetření vhodné pro daný typ pleti.
   Základní ošetření obsahuje: odlíčení pleti, tonizace, exfoliace, čištění, masáž, máska,závěrečný krém.Délka: 60 min.

Kosmetické ošetření FAIR SKIN – projasnující kůra proti pigmentovým skvrnám od Janssen Cosmetics

   V období stresu, v létě po nadměrném slunění je naše pleť našedlá se sklony k pigmentovým skvrnám. Hyper pigmentovaná kůže nápadně kontrastuje s okolní normálně zbarvenou. Řešením je zmírnění nežadoucích pigmentací pomocí projasňující a bělící péče. Ošetření s využitím kosmetických přípravků s bělícími účinky pleť projasní, hydratuje. Pleť získá mladistvý vzhled. Janssen Cosmetics představuje kosmetické učinné látky na zablokování melaninu v pleti pomocí mechanismů pletí vlastní.

Detoxikační kosmetické ošetření kosmetikou Janssen Cosmetics

    Trend Edition Skin Detox – detoxikuje a vitalizuje.
   Řešením problému s hromaděním bunečných zbytků je včasná detoxikace buněk, která prodlouží jejich vitalitu. Nejvhodnější je však včasná prevence vhodná pro všechny typy pleti.
   Skin Detox Janssen Cosmetcs stimuluje buněčné detoxikační systémy a dává každé kožní buňce čerstvý životní impuls.
 

Zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro pleť 40+

   Každá žena by chtěla vypadat skvěle, mít rozzářenou pleť bez vrásek. Právě proto jsem připravila zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro ženy 40+, které využívá kombinaci nejmodernějších kosmetických přípravků a kosmetických technologii. Okamžité účinky tohoto kosmetického ošetření zaměřeného na omlazení pleti a redukci vrásek, viditelně a dlouhodobě zlepší kvalitu pleti.

Barvení obočí a řas

   Barvení obočí a řas provádím slabým 3% peroxidem a speciální barvou určenou přímo na obočí a řasy značka Refectocil. Barva se volí tak, aby se hodila k barvě vlasů a typu klientky nebo dle jejího přání. Barvení obočí trvá od 5 do 10 minut dle požadované intenzity. Hlavním důvodem barvení obočí je jeho sladění s barevným typem a barvou vlasů tak, aby působilo přirozeně.

Luxusní kosmetické ošetření kmenovýmí bunkamí

   Mile damy mile zakaznice připravila jsem pro Vas výživné kosmetické ošetření, plné vitaminů, která dodá vaší pletí novou energii, zvyšší pružnost a elastičnost vaší pleti, stimuluje tvorbu a růst buněk, udržuje vlhkost v pokožce. Po tomto kosmetickém ošetření se struktura vaší pleti výrazně zlepší, zvýší se pružnost a elastičnost pleti, ihned se sníží povrchové napětí vaší pleti.

Omlazující kosmetické ošetření 3 peptidy

   3 PEPTIDY, je NOVÁ dermo-kosmetická řada produktů, fungující na bázi biologicky aktivních peptidů, které působí směrem zevnitř ven!
V průběhu přirozeného procesu stárnutí pleti, dochází k funkčním změnám, kožních buněk. Buňky začínají reagovat pomaleji, produkují méně proteinů extracelulárního matrixu. OŽIVTE svůj mladistvý vzhled za pomoci nového kosmetického ošetření 3 PEPTIDY!

Hloubkově hydratační ošetření kyselinou hyaluronovou pro regeneraci pleti

   Milé ženy dopřejte své pleti potřebnou péči a hydrataci! Díky luxusnímu ošetření kyselinou hyaluronovou bude vaše pleť dokonale hydratovaná a bez vrásek!
   Kyselina hyaluronová se významně podílí na hydrataci kůže. Ošetření kyselinou hyalurovou je vhodné pro všechny typy pleti, i pro pleť velmi citlivou, protože kyselina hyaluronová je látka, která je obsažena v lidském organismu od narození, tudíž se proti ní naše pokožka nemusí bránit a nevznikají na ni alergické reakce. Hojně se využívá v lékařství i kosmetice pro vyhlazení vrásek.

Čištění pleti ultrazvukovou špachtlí

   Moderní, bezbolestné, šetrné a velmi účinné čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle. Tato technologie nahrazuje nepříjemné a agresivní mechanické čištění pleti, funguje na principu vysokofrekvenčních vibrací. Čištění pleti pomocí ultrazvukové špachtle vhodné i např. na hypercitlivou pleť. Ultrazvuková špachtle uvolní ucpané póry, odstraňuje z pórů nečistoty vč. černých teček, dochází k odstranění odumřelých buněk, k mikromasáži a celkovému projasnění pleti. Po ošetření pleti ultrazvukovou špachtlí očekávejte omlazení pleti, lifting, očistění a projasnění pleti.

Mikromasáž očního okolí

   Péče o pokožku okolo očí by měla být pro každou klientku součástí pravidelné kosmetické péče
Mikromasáž očního okolí je speciální druh kosmetické masáže, která snižuje únavu očí, dává prostor k relaxaci organismu, vyhlazuje vrásky v okolí očí a odstraňuje vodnaté váčky pod očima. O jemnou kůžičku v okolí očí je proto potřeba pečovat.
Naše oči a náš zrak jsou nenahraditelné a vyžadují tu nejlepší péči. Oční okolí je nejjemnější a nejchoulostivější část celého obličeje, je velice citlivé a je poznamenáno únavou, stresem a věkem.

Kosmetické ošetření BIO Janssen Organics

   Přírodní péče o plet‘ produkty, které jsou v souladu se životním prostředím. Janssen Organics obsahuje bio (organic) přípravky.
Janssen Organics - kosmetická řada, navozuje harmonii člověka s přírodou. Holistickou potřebou mnoha lidí je udržitelný životní high tech styl a přitom tolerance k životnímu prostředí a to i v kosmetické péči. U této řady se potkává vysoká kvalita, dokonalá kombinace léčivé síly přírody s nejvyšší ochranou životního prostředí a sociální odpovědnosti.

Mikrojehličkování / Microneedling – kosmetická mezoterapie

   Nová metoda obličejového liftingu.
   Microneedling je nová, elegantní a vysoce účinná terapie ke stimulaci tvorby kolagenu a elastinu.
   Mikrojehličkování (mezoterapie) je efektivní způsob, kterým lze dosáhnout omlazení, regenerace a vypnutí pokožky na obličeji, krku a dekoltu, ale také na těle (ke zmírnění projevů celulitidy nebo zmatnění strií). Tato metoda působí na již vzniklé problémy pleti, ale také jako prevence. Je řešením pro kombinované problémy pleti jako jsou vrásky, dehydratace, akné, dermatitida, problematická pleť a další.

Kaviárové ošetření pleti - Luxus z morí

   Nejluxusnější ošetření vytvořené k posílení pleti vyčerpané stresem, povětrnostními vlivy, dehydratací a rychlým životním stylem.
   Časem se na obličeji ukáže vše, ve formě unavené a ochablé pokožky, např. zvýšená náchylnost ke stresu, úbytek váhy, ale také vliv nikotinu a kofeinu. Takovou pleť můžete zregenerovat a zaktivizovat stimulátorem.Caviar extrakt se svým biologickým a aktivním složením projevil jako optimální stimulant.Teto ošetření rozjasní unavenou pokožku a odplaví pryč známky stárnutí. Výsledek je okamžitý - zlepšení viditelné.

© Copyright Studio Anahita