Zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro pleť 40+

   Každá žena by chtěla vypadat skvěle, mít rozzářenou pleť bez vrásek. Právě proto jsem připravila zpevňující a vitalizující kosmetické ošetření pro ženy 40+, které využívá kombinaci nejmodernějších kosmetických přípravků a kosmetických technologii. Okamžité účinky tohoto kosmetického ošetření zaměřeného na omlazení pleti a redukci vrásek, viditelně a dlouhodobě zlepší kvalitu pleti.
   Řada Janssen Cosmetics pro ženy od 40. let, se zaměřuje cíleně na mechanismy, které podléhají hormonálním vlivům, především snížené produkci estrogenů na začátků klimakteria. Dosud se posuzovala péče o zralou pleť z hlediska exogenních faktorů. K tomu patří snaha oddálit „ předčasné stárnutí pleti.“ Tento úkol splňují prostředky, které chrání před UV zářením,volnými radikály, toxiny, negativními vlivy životního prostředí atd.
   Tato řada však pečuje o zralou pleť také pomocí faktorů endogenních. Působením rostlinných látek – fytoestrogenů, jako je extrakt z kosatce, červeného jetele, soji, smilu písečného, kombuchy a dalších, se aktivuje regenerační schopnost buněk, zvyšuje se aktivita tukových a potních žláz. Zpomalí se ubývání kolagenu a elastinu, pleť pomaleji řídne a udržuje si déle svůj tonus a vlhkost.
   Toto kosmetické ošetření zvyšuje elasticitu a pevnost, sjednocuje barvu pleti, působí hydratačně a dodává pleti potřebné látky.

   POSTUP OŠETŘENÍ:
  
- čistění –pěna na čištění pleti- zvyšuje zářivost pleti a podporuje svěží vzhled
- tonizace – pleťové tonikum bez alkoholu –stabilizuje a regeneruje kyselý plašť pokožky
- stanovení diagnozy – seznámení klientky s aktuálním stavem pleti a s ošetřením – poradna
- oční péče
- enzymatický peeling bez mechanického dráždění
- hloubkové čistění
- účinný liftingový koncentrát proti vráskám
​- liftingová masáž obličeje a dekoltu s použitím účinného koncentrátu proti vráskám
- mikromasáž očního okolí
- liftingová maska/nebo kolagenová maska / nebo maska s mořskými řasami a C vitamínem
- oční ošetření krémem
- závěrečná denní péče - krém s rekonstrukčním a liftingovým účinkem

   Konečna cena ošetření záleží od vyběru masky. Pro lepší výsledek toto kosmetické ošetření provádím i pomocí multifunkčního kosmetického přístroje, který pomocí různých hlaviček hloubkově vyčistí, stimuluje buněčné procesy a lépe penetruje aktivní látky do pokožky.

© Copyright Studio Anahita