VIZÁŽISTIKA

Svatební líčení

   Specializuji se na svatební líčení, večerní líčení, denní líčení a foto make-up.
Chystáte se na speciální akci, na které potřebujete zazářit? Máte před sebou svatbu, maturitní ples, důležitou obchodní schůzku či jinou významnou událost, na které chcete vypadat vyjímečně? Nalíčím Vás na jakoukoliv příležitost. Možnost spolupráce s kadeřníkem, fotografem.

Maturitní líčení

   Čeká Vás maturitní ples a chcete celý večer vypadat užasně? Máte připravené šaty na slavnost, ale nemáte make-up a účes? Ráda Vám udělám perfektní make-up a účes, abyste zářila celý večer.
Neváhejte a kontaktujte. Stačí se objednat a domluvit se na termínu a detailech.
Nechte se nalíčit společně s kamarádkami. Čím víc vás bude, tím bude cena nižší.

Večerní / společenské líčení

   Chystáte se na speciální akci, či jinou významnou událost, na které chcete zazářit? Nalíčím Vás na jakoukoliv příležitost.
   VEČERNÍ líčení vhodné na večírky, plesy či jiné společenské akce je pro nás často důležitější než běžné denní líčení. Líčení je výraznější , kouřové líčení se hodí na večer a mohou být použity i nalepovací řasy a třpytky (dle přání klientky). Nabízím své zkušenosti jako profesionální vizážistka.

Denní líčení

   V dnešní době je pro většinu žen a dívek každodenní líčení nezbytností. Je ale důležité umět se nalíčit správně. Denní líčení je přirozeně vypadající líčení, které by mělo podtrhnout vaše přirozené rysy, jemně zvýraznit vaše přednosti a hlavně byste se v něm měla cítit přirozeně a lépe než bez něj. Líčení zakryje nedostatky a podtrhne vaše přednosti.
Cena denního líčení od 600,-

Kurz líčení

   Na tomto kurzu líčení pro vás vyberu vhodný podkladový make-up, barvy očních stínů a naučím vás jak ho správně nanášet tak, aby na vaší pleti vypadal přirozeně. Pomohu vám s výběrem odstínu tvářenky, rtěnky a lesku. Vysvětlím vám jak správně nanášet tvářenku. Na lekci doporučuji přinést si svou vlastní kosmetiku. Společně zkonzultujeme, která je pro vás vhodná a co je třeba ještě pořídit.
Potěšte své blízké a tuto službu jim zakupte jako dárkový poukaz
Cena kurzu : 890,-

© Copyright Studio Anahita