Masáže

   Pokud si chcete opravdu odpočinout, máte potřebu relaxace, chcete se nechat hýčkat přírodními BIO produkty a hledáte to nejlepší, neváhejte a navštivte Studio Anahita. Osvěžíte zde svou mysl a zrelaxujete tělo. Pravidelná terapeutická masáž Vás zbaví pracovního napětí a přispěje k vytvoření pozitivního pohledu na život. V útulném prostředí můžete navíc vychutnat šálek čerstvého čaje nebo kávy dle vlastního výběru.
   Masáže jsou jednou z nejstarších a nejpřirozenějších léčebných metod. Pomáhají uvolnit mysl i tělo, posílit vitalitu a zlepšit fyzický i psychický stav organismu. Léčivá síla doteku je v dnešní uspěchané době čím dál více ceněna a relaxace při masáži se pro většinu lidí stává pravidelně vyhledávaným zážitkem. Blahodárný účinek masáže pocítíte okamžitě. Masáž zlepšuje náladu, odstraňuje stres, navozuje pocit vnitřního klidu a harmonie. Dotek působí pozitivně na naši emocionální vyrovnanost i fyzickou pohodu.

   Dobře provedená masáž dokáže s lidským tělem i duší zázraky.
   V návaznosti na masážní techniky obličejových partií vám také ráda pomohu s výběrem přírodních produktů a poradím, jak docílit lepší vzhled, pružnější, svěží a zdravou pleť. Darujte luxusní dárek, darujte zdraví, darujte krásu, darujte zážitek.

Klasická masáž

   Překvapivá relaxace při klasické masáži i silná regenerace při sportovní masáži jsou nenahraditelným zdrojem energie do Vašich dalších dní.
   Klasická masáž patří k nejoblíbenějším procedurám. Šikovné ruce maséra mohou zmírnit bolesti zad, kloubů, končetin, přinést pocit uvolnění na těle i na duši.

Breussova masáž

   Breussova masáž je jemná energetická masáž s regeneračními účinky na páteř, která uvolní tělesné, psychické i duševní blokády. Breussova masáž regeneruje meziobratlové ploténky a tím se vyřeší široké spektrum zdravotních potíží, mimo jiné vede také k odbourání hluboko uložených psychických problémů; zlepšuje prokrvení, výživu i okysličení jednotlivých obratlů.

Ájurvédská masáž

   Ájurvéda je volně přeloženo „věda o životě" nebo „správný způsob života", zabývá se léčením, prevenci nemocí a filozofií o dlouhém životě. Je to jeden z nejstarších druhů medicíny, který vnímá člověka jako celek a jako zcela jedinečnou individualitu, jenž je ovlivňována vnitřními i vnějšími vlivy.

Medová masáž

   Medová detoxikační masáž celý organismus silně oživuje a je velice léčivá. Díky výživným látkám obsaženým v medu a technice masážních pohybů dochází k vyplavování toxinů - škodlivých látek, které se za dlouhou dobu nahromadily v těle klienta a trvale oslabují jeho imunitu. Její použití je tedy vhodné při všech možných chorobných stavech: při vyčerpání a slabosti v důsledku stresu, stáří nebo onemocnění, při napětí, nervových poruchách a stavech neklidu.

Anticelulitidová masáž

   Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod. Poté se provede vtírání aktivního ozonu.

Čokoládová masáž

   Čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Masáž 100% čokoládou rozehřátou v mandlovém oleji působí na nervový systém, podporuje tvorbu hormonů radosti a má blahodárné účinky na pleť. Tato procedura je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi. Čokoládová terapie je výjimečným prostředkem proti depresi, stresu a špatné náladě.

Aromaterapeutická masáž

   Relaxační masáže jsou zvláště důležité v dnešním uspěchaném světě, kdy je stres považován za hlavní příčinu mnoha fyzických a psychických potíží.
   Aromaterapeutická relaxační masáž je příjemný odpočinek plný vůně spojený s léčivým účinkem éterických olejů. Jeto jemná, příjemná, relaxační masáž využívající účinky rostlinných silic.
   Éterické oleje mají schopnost snadno pronikat kůží do těla.

Těhotenská masáž

   Období těhotenství je krásné, ale také velmi náročné období. Důležitý je v těhotenství také dostatečný odpočinek a relax. Tělo ženy prochází velkými změnami a občas je potřeba prostě úplně vypnout. Mezi tipy, jak si toto období zpříjemnit, patří například těhotenské masáže.

Manuální lymfodrenáž obličeje

   Obličejová lymfodrenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging. Manuální lymfodrenáž má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.
Lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu je speciální metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje, krku a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Lymfodrenáž nikdy nesmí bolet.

Manuální lymfodrenáž těla

Lymfatický systém je velmi často oslaben a přetížen, což se projevuje únavou fyzickou i psychickou, sníženou imunitou, celulitidou, pocitem těžkých nohou na konci dne a zadržováním vody v těle. Navíc mu neprospívá jednostranná zátěž (dlouhé stání či sezení), stres, nedostatek pohybu. Nevhodná skladba potravy, stresové situace a každé onemocnění zvyšuje zátěž našeho mízního systému. To se projeví únavou, slabostí, vyčerpaností, ale také otoky kotníků, nebo zduřením a bolestivostí lymfatických uzlin. Osoby se zatížením končetin zvýšeně zatěžují svůj mízní systém.

Masáž obličeje

   Masáž obličeje má ze všech masáží největší relaxační účinky především na centrální nervovou soustavu. Masáž odstraňuje zrohovatělou kůži, nečistoty a uvolňuje potní a mazové žlázy, pleť prokrvuje a zpevňuje. Svalová tkáň v obličeji s věkem oslabuje. Masáž obličeje pomáhá oddálit proces stárnutí, díky zlepšení krevního oběhu a zpružnění svalů. Při masáži obličeje, krku a dekoltu použivam esenciální oleje, které vyhovují typu Vaší pleti a Vaší náladě.

Indické masáže hlavy a obličeje

   Milé ženy hledáte úlevu od stresu a každodenního napětí? Pracujete hlavou a cítíte se unaveni? Pokud jste ve stresu a tenzi, je tato masáž přesně pro Vás. Indická masáž hlavy je mimořádnou masáží, která ulevuje od napětí a stresu, kterému jsme neustále vystavováni v průběhu všedního dne. Dovede Vás k maximální relaxaci a uvolnění. Působí jako opravdový lék na různé bolesti a napětí ve svalech krku a ramen a může velmi pozitivně ovlivnit a ulevit od bolestí hlavy.

Liftingová masáž

   Lifting obličeje a dekoltu je omlazovací kůrou, která velmi populární v kosmetické péči. Jedná se o vyhlazovací masáž obličeje, které výrazně zpomaluje proces stárnutí, vyžehluje vrásky a pomáhá nám dosáhnout mladšího a příjemnějšího vzhledu. Lifting obličeje je oblíben z důvodu ihned viditelných účinků, protože se zaměřuje na mimické svaly obličeje s hlubokými a detoxikačními účinky, uvolňuje veškeré obličejové svaly a tkáně, povzbuzuje krevní oběh, čímž se zlepší barva kůže, změní tonus kůže.

© Copyright Studio Anahita