Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu

   Obličejová lymfodrenáž se stala neodmyslitelnou součástí moderní péče o pleť, je využívaná též v programu anti-aging. Manuální lymfodrenáž má vynikající ozdravný, detoxikační, regenerační, relaxační i kosmetický účinek.
   Lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu je speciální metodou, která efektivně působí na obličej, vyhlazuje ho, detoxikuje a obnovuje správný tok lymfy. Díky odvodu toxických látek z oblasti obličeje, krku a dekoltu dochází ke zjemnění a zkvalitnění pokožky. Lymfodrenáž nikdy nesmí bolet.
  Účinky jsou nejen léčebné, ale i preventivní a regenerační.
   Manuální lymfodrenáž obličeje, krku a dekoltu rozproudí lymfu a čistí pokožku zevnitř. V kosmetické péči se využívá k léčbě akné, pigmentových skvrn, vrásek, otoků víček a k celkové regeneraci a omlazení pokožky obličeje. Drenáží se odvádí z obličeje nahromaděné toxiny, pokožka se stává pružnější a odolnější proti tvorbě vrásek. V poslední době je velmi často indikována po plastických operacích na obličeji a krku, po plastikách víček, faceliftingu a všude tam, kde dochází k pooperačním otokům. Urychluje hojení a zjemnění jizev. Lymfodrenáž obličeje výrazně potlačuje vznik vrásek, akné a nerovností na pokožce.
   Ze zdravotního hlediska obličejová lymfodrenáž pomáhá při častých zánětech vedlejších dutin a středouší, problémech se zuby, preventivně při migrénách, akné.

   Lymfatický systém a jeho funkce v těle
   Pokud je lymfatický systém přetížen nebo poškozen, lymfa se hromadí v podkoží, nemůže dobře proudit a vznikají tak potíže. V oblasti obličeje můžeme pozorovat nepříznivé změny v podobě otoku očních partií nebo i celého obličeje.
   Manuální lymfodrenáž obličeje uvolňuje svalové napětí, prokrvuje a zpevňuje pleť - dochází k lepšímu odvodu toxických látek, které jsou příčinou vrásek a k lepšímu přívodu kyslíku a živin do buněk pokožky zevnitř. Působí hluboce relaxačně, zbaví vás stresu a navodí příjemný pocit a klid na těle i duši, pleť se vám rozjasní a oči rozzáří.

   Manuální lymfodrenáž obličeje a její účinky
- odstraňuje lymfatické otoky v oblasti obličeje a očí
- redukuje otoky a pomáhá hojení po operativních výkonech a plastice víček,
- pomáhá k projasnění pokožky a regeneraci pleti,
- detoxikace organismu,
- zmírnění akné,
- zmírnění migréna

   Absolutní kontraindikace
- v průběhu nádorového onemocnění,
- akutní virové a bakteriální onemocnění,
- akutní zánět žil,
- hyperfunkce štítné žlázy.

   Relativní kontraindikace
- v těhotenství,
- při onemocnění cév, jater, ledvin, štítné žlázy a vysokém krevním tlaku je dobré poradit se s lékařem.
   Lymfodrenáž je kůra, kterou je třeba provádět opakovaně, aby bylo dosaženo skutečného účinku.

© Copyright Studio Anahita