Laserová lipolýza

   Co je to laserová lipolýza?
   Laserová lipolýza je nová revoluční neinvazivní metoda. Slouží k rychlé a efektivní modelaci vašeho těla a redukci tukových buněk. Aktivně zrychluje metabolismus těla a dochází k intenzivní redukci tukových zásob.

   Pro koho?
   Nejvhodnější terapie pro klientky, které mají zpomalený metabolismus, cvičí, ale tělo nereaguje. Při této procedure je nutná pohybová aktivita do 12 ti hodin po ošetření.
   Laserová lipolýza vyvolá v těle proces, který nastává při běžné sportovní aktivitě (běh, cvičení) kdy dochází ke spalování tukových zásob.     Laserové aplikátorů několikanásobně zrychluje metabolismus organismu.
   Princip laserové lipolýzy spočívá v emulgaci tuku uvnitř buněk. Zkapalněný tuk z buňky odchází dočasným průchodem vytvořeným v buněčné membráně do mezibuněčného prostoru. Odtud je pak lymfatickým systémem odveden ke zpracování do jater a částečně vyloučen močí.
   Tento proces má za následek, že se miliony tukových buněk zmenší. To se projeví výrazným úbytkem centimetrů v problematických partiích, jak bylo prokázáno v klinických studiích. Laserová lipolýza velmi efektivně napomáhá ke zmírnění až odstranění celulitidy.
   Doporučujeme ošetření 2-3 týdně, počet ošetření není omezen. Minimální počet ošetření je 6-10 návštěv pro maximální zrychlení metabolismu.  Je nezbytné dodržovat zvýšený pitný režim. Do 12 hodin po ošetření doporučujeme pohybovou aktivitu v délce alespoň 15 minut.
   K získání maximálního účinku ošetření obsahuje aplikaci Thermal Contour , která urychluje spalování a zvyšuje účinek laserové lipolýzy o více než 30 %. Ošetření Thermal Contour získáváte ke každému ošetření laserové lipolýzy zcela ZDARMA.
   Doporučujeme ošetření 2-3 týdně, počet ošetření není omezen. Minimální počet ošetření je 6-10 návštěv pro maximální zrychlení metabolismu. Je nezbytné dodržovat zvýšený pitný režim. Do 12 hodin po ošetření doporučujeme pohybovou aktivitu v délce alespoň 15 minut.

   Délka aplikace
   30 minut lipolýzy + 30 minut Thermal Contour

   Kontraindikace
   Těhotenství a kojení, Nádorová onemocnění, Srdeční a ledvinové choroby, Infekční onemocnění, Pacienti s kardiostimulátorem, Atopický ekzém, Onemocnění lymfatického system, Hormonální léčba

   Jak probíhá laserová lipolýza
   Ošetření je zcela bezbolestné a naprosto bezpečné. Certifikováno
   Světlo červeného laseru proniká přes pokožku do hloubky až k vrstvám tukových buněk. Díky šetrnému výkonu a optimalizované vlnové délce však nepoškozuje tkáň, cévy a nervy. Naopak stimuluje mitochondrie k produkci energie, která je následně využita ke štěpení triglyceridů na mastné kyseliny a glycerol. Poté se zapojí lymfatický systém vašeho organismu, přes nějž se zkapalněný tuk dostává do jater. Zde dochází k jeho zpracování a následnému vyloučení z těla. Klientka cítí jen příjemné teplo a relaxuje.

   Jaké jsou výsledky?
   Ošetření laserovou lipolýzou vás zbaví až 20 centimetrů z oblasti pasu, boků, břicha a stehen. Je prokázáno, že během ošetření se uvolní 40 – 60 g tuku, což představuje 1600 – 2100 kJ.

   ÚČINEK OŠETŘENÍ
- ošetření celulitidy
- redukce tukových buněk
- cílené tvarování postavy
- stimulace lymfatického systému a urychlení oběhu lymfy
- podpora přirozených metabolických procesů v podkoží
- vyhlazení a zjemnění pokožky
Po ošetření laserovou lipolýzou je nezbytné dodržovat
pravidelný pitný režim -vypijte 3 litry tekutin denně.
zvýšit fyzickou aktivitu, která podporuje odstranění uvolněných tukových buněk (např. rychlá chůze nebo běh) do 12 hodin po ošetření. Zvýšíte tím účinek ošetření.

   Ceník
30 minut lipolýzy + 30 minut Thermal Contour
1 ošetření - 1650,-
6 ošetření - Sleva 20% 9900,- 7900
10 ošetření - Sleva 35% 16500,- 10700,-

   Speciální nabídka POSTAVA DO PLAVEK - LETNÍ BALÍČEK
   Získejte speciální balíček ošetření, který Vám zajistí dokonalou postavu, zbaví Vás nadbytečných kil a celulitidy!
6x ošetření Lipolaser
6x ošetření Thermal Contour
6x manualní lymfatická masáž 14700 jen za 11000

© Copyright Studio Anahita