Kosmetické ošetření BIO Janssen Organics

   Přírodní péče o plet‘ produkty, které jsou v souladu se životním prostředím. Janssen Organics obsahuje bio (organic) přípravky.
   Janssen Organics - kosmetická řada, navozuje harmonii člověka s přírodou. Holistickou potřebou mnoha lidí je udržitelný životní high tech styl a přitom tolerance k životnímu prostředí a to i v kosmetické péči. U této řady se potkává vysoká kvalita, dokonalá kombinace léčivé síly přírody s nejvyšší ochranou životního prostředí a sociální odpovědnosti. Pro řadu Janssen Oprganics byly vybrány a testovány jedny z nejúčinnějších nejkvalitnějších rostlinných přípravků. Jako příklad arganový olej z Maroka, kokosový olej z Filipín, makadamový olej z Havaje a aloe vera z Mexika.
   Všechny suroviny jsou vybírány od pěstitelů z malých ekologicky hospodařících farem, kde je zaručeno zvláště šetrné zpracování. Janssen Organics kombinuje zdravou a účinnou péči o pleť s jemnými rostlinnými látkami, které z 95% pocházejí z ekologického zemědělství.V kosmetice jsou záměrně vynechané složky,které znečíštují ekosystém. Patří mezi ně silikonové oleje parafín,umělá barviva a syntetické vuně.
   Charakteristická vuně Janssen Organics je únikátní směsí 100% rostlinných eterických olejů. Přírodní produkty jsou použity v nejčistší formě a jsou chemicky stabilní, například makadamový olej. Chemické upravení materiálů je velmi šetrné.
   U organik kosmetiky, je nutný podíl rostlinných a bio surovin 95%, do tohoto počtu se nezapočítává voda.
   Ke kůží přatelská a efektivní je pečé s přípravky řady Janssen Organics.
Viditelná účinnost je garantována i nezávislým institutem DERMATEST®. V tomto ústavu, se výrobky posuzují pod lékařským dohledem.

   Ošetření Janssen Organics 60 min. obsahuje:
- povrchové čištení s bio čistícím mlékem,
- tonizaci(jemné klidnící tonikum bio),
- změkčující gel,
- hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,
- masáž obličeje,
- hydratační nebo regenerační krémová maska bio
- závěrečný výživný krém bio.

   Ošetření Janssen Organics Special 90 min. obsahuje:
- povrchové čištení s bio čistícím mlékem,
- tonizaci(jemné klidnící tonikum bio),
- úprava obočí, změkčující gel,
- hloubkové čištění pleti ultrazvukovou špachtlí,
- zapracování bio séra ultrazvukem ,
- kosmetická masáž obličeje a dekoltu,
- hydratační nebo regenerační krémová maska bio ,
- závěrečný výživný krém bio.

© Copyright Studio Anahita