Depilace teplým voskem

   Depilace voskem patří k tradičním kosmetickým postupům.
   Depilace teplým voskem vás zbaví nežádoucího ochlupení na kterékoliv části těla.
    Při depilaci voskem se odstraňují chloupky i s kořínky a hladká pokožka vám tak vydrží 4 -6 týdny. Při pravidelné epilaci dorůstají chloupky pomaleji, jsou řidší a slabší.
    Depilace je prováděna depilačním voskem značky Italwax.
    Depilace (epilace)teplým voskem je nejoblíbenější způsob odstranění nežádoucích chloupků. Při depilaci (epilace) teplým voskem je chloupek odstraněn celý, včetně cibulky, jedná se tedy o celkově účinnější metodu, při které navíc dochází ke zmírnění tvorby chloupků nebo jejich ztenčení.
   Vosky, které používám v salonu Dotek Slunce jsou přírodního původu a obohacené o přísady uklidňující pokožku, jako jsou Azulen, mateří kašička nebo bylinné extrakty.
   Teplý vosk se nanese ve směru růstu chloupků, poté se přiloží speciální depilační papír a v protisměru růstu chloupků se trhne. Velmi rychlé a téměř bezbolestné ošetření. Hladká pokožka vydrží 4-6 týdnů.
Po depilaci se aplikuje zklidňující poepilační olej, který odstraní zbytky vosku a zároveň pokožku zklidňuje a vyživuje.

   Co byste měli vědět, než přijdete na depilaci?
· Chloupky je nutné před ošetřením neholit a nechat dorůst na délku 5 – 8 mm., výsledek je potom mnohem větší.
· Po depilaci je nutné vyhnout se slunečnímu záření a kosmetickým přípravkům .
· Depilovanou pokožku myjte pouze čistou vodou a nepoužívejte běžná pleťová mléka.
· Nepodstupujte depilaci, pokud jste nemocní, máte horečku, poškozenou pokožku nebo čerstvé jizvy.

   Ráda vám poradím, jak o depilovanou pleť pečovat, aby nebyla dlouho podrážděná.
Touto procedurou ošetřují všechny partie těla.

   Hygiena a Ekologie
   V salonu Anahita vam garantují hygienické postupy a zásady, které byly nastaveny a schváleny hygienickými stanicemi pro danou oblast.
Před každým klientem je lůžko opatřeno novým jednorázovým prostěradlem a u práce se používá sterilní rukavice spolu s dalšími jednorázovými přípravky a prostředky, které tak zajistí maximální hygienu a komfort i toho nejnáročnějšího klienta..

© Copyright Studio Anahita