Liftingová masáž dolních končetin Anticelulitidová masáž + ozonový zábal

   Celulitida je dnes velmi častá u mnoha žen různého věku i váhy. K jejímu výskytu přispívá mnoho faktorů jako např. stres, špatné stravovací návyky, nedostatek pohybu, nesprávně nastavený pitný režim, hormonální antikoncepce apod. Poté se provede vtírání aktivního ozonu.
   Masáž proti celulitidě a formování postavy je jednou z nejžádanějších odborných masáží. Kombinuje speciální ruční tlakovou masáž a ozónový zábal. Masážními hmaty a ozónem se uvolní tukové buňky, zlepší se podkožní metabolismus, krevní oběh a zrychlí se odtok toxických látek z těla.
   Tento postup má výborné výsledky nejen v samotném vyhlazení celulitidy, ale také ve formování postavy, ve zlepšení kvality pokožky, v povzbuzení lymfatického systému a v odstranění únavy nohou.
   Po masáži se aplikuje zeštíhlující ozónový zábal, který zrychlí podkožní metabolismus a zbaví tělo toxických látek.
   Ozon je látka, která má výrazně stimulační účinek na všechny buňky lidského organismu. Z mnoha účinků, které má, nás zajímá zejména jeho účinek na kůži a podkoží ve smyslu potlačení a prevence celulitidy, vyhlazení strií a drobných žilek, kožních erozí a vypínání kůže, dále jeho účinek na stimulaci metabolismu v organismu, také jeho regenerační a relaxační účinky.
   Jako poslední následuje tlakový zábal. Zábal se dává po vmasírování ozónového krému a tím se zvyšuje jeho vstřebávání do tkání. Zábal zasahuje břicho, hýždě a dolní končetiny v oblasti stehen.
   Doba zábalu trvá 10-20 minut. Výsledkem je nejen samotné vyhlazení kůže, ale i zlepšení kvality pokožky, povzbuzení lymfatického systému a odstranění únavy nohou.
   Pro zvýšení účinku masáže proti celulitidě je dobré absolvovat celou kůru (cca 10 - 12 ošetření)

© Copyright Studio Anahita