Čokoládová masáž zad a šíje, včetně peelingu a zábalu

   Čokoládová masáž je luxusní procedura, která omlazuje a vyhlazuje pokožku. Zbavuje ji odumřelých buněk a činí ji jemnou. Podporuje odplavování škodlivých látek z těla, má antioxidační účinky a pozitivně působí na mysl. Masáž 100% čokoládou rozehřátou v mandlovém oleji působí na nervový systém, podporuje tvorbu hormonů radosti a má blahodárné účinky na pleť. Tato procedura je opravdu nezapomenutelnou lahůdkou mezi masážemi. Čokoládová terapie je výjimečným prostředkem proti depresi, stresu a špatné náladě .Díky právě kofeinu je čokoládová masáž vynikající procedurou proti celulitidě. Blahodárně působí na zpomalení procesu předčasného stárnutí - vyživuje, omlazuje, regeneruje a tonizuje pokožku. Čokoládová masáž Vám přinese pocit sebevědomí a krásy, zajistí skvělý vzhled Vaší pokožky. Ta bude projasněná a krásná, tělo uvolněné a osvěžené.
   Tato luxusní čokoládová masáž zad a šíje obsahuje čokoládovo-pomerančový peeling, masáž čokoládovým olejem, teplou čokoládou a relaxační čokoládový zábal.
   Ošetření začíná zahřívací masáží zad a pokračuje příjemným peelingem čokoláda-pomeranč s přídavkem kávových zrnek, které působí stimulačně a osvěží unavené tělo. Čokoládová vůně navíc uvolňuje endorfiny a navozuje tak pocity spokojenosti a štěstí.
Následuje masáž čokoládovým olejem a voňavé zakončení ve formě čokoládového zábalu z pravé čokolády, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní…

   Kontraindikace:
- alergie na čokoládu,
- těhotenství,
- kožní infekce.

   Účinky čokoládové procedury na lidský organismus:
• Příznivý vliv na činnost srdce a detoxikaci
• Likviduje dlouhodobě nahromaděný stres a únavu
• Vyhlazuje a omlazuje pokožku
• Působí proti celulitidě
• Posiluje imunitní systém
• Zlepšuje náladu a pomáhá proti depresím

   75 minutová čokoládová masáž včetně čokoládovo-pomerančového peelingu a zábalu
   Dámy, nechte se rozmazlovat...
   Tato luxusní čokoládová masáž celého těla zezadu obsahuje čokoládovo-pomerančový peeling, masáž čokoládovým olejem, teplou čokoládou a relaxační čokoládový zábal.
   Ošetření začíná nejprve peelingem čokoláda-pomeranč s přídavkem kávových zrnek, které působí stimulačně a osvěží unavené tělo. Čokoládová vůně navíc uvolňuje endorfiny a navozuje tak pocity spokojenosti a štěstí.
   Následuje masáž těla čokoládovým olejem a voňavé zakončení ve formě čokoládového zábalu z pravé čokolády, který Vaše tělo i mysl dokonale uvolní… Vůně čokolády Vás bude provázet celý den.
   Tato luxusní péče zbavuje pokožku odumřelých buněk, vrásek, a potlačuje celulitidu. Snižuje krevní tlak. Čokoláda, která je plná vitamínů, minerálů, koenzymů a antioxydantů, přináší kvalitní péči o pokožku celého těla.
   Dámy přijďte se nechat rozmazlovat!

© Copyright Studio Anahita